Oude uitslagen 2016

Nationale voorwedstrijden 38/2 3e klasse op 1 en 3 dec 2016
Districts finale driebanden hoofdklasse op 26 en 27 nov 2016
Voorwedstrijden 2e klas libre op 26sep en 3 okt 2016
Voorwedstrijden 4e klas libre op 1 en 8 september 2016

Finale Bandstoten 2-tallen op zaterdag 18 juni 2016
Voorwedstrijden 2e klas driebanden op 18 en 25 mei 2016

Masters Bandstoten op zaterdag 21 mei 2016
Finale Top-8 toernooien op zaterdag 30 april 2016

Nationale voorwedstrijden  38/2  3e klasse
EINDstand na ronde 6 3-12-2016
Pos Naam Prt Pnt Car Brt Moy HS P.Moy % Car % Moy
1 Peter Bel 6 10 661 72 9,18 48 15,62 88,13 131,15
2 Adrie Kruijer 6 8 681 87 7,82 56 12,5 90,8 111,82
3 Andries Overwijk 6 6 708 96 7,37 51 9,61 94,4 105,35
4 Chris Uktolseja 6 6 591 106 5,57 32 7,81 78,8 79,64
5 Rob Bakker 6 4 588 90 6,53 65 15,62 78,4 93,33
6 Jerrit Veenstra 6 2 630 89 7,07 30 8,92 84 101,12
Finale hoofdklasse diebanden
EINDStand 27-11-2016
Pos Naam Prt Pnt Car Brt Moy HS P.Moy % Car % Moy
1 Danny Blaauw 7 13 280 257 1,089 12 1,818 100 111,504
2 Willie Siemens 7 10 268 286 0,937 8 1,29 95,714 112,485
3 Koos Riepma 7 10 253 279 0,906 7 1,333 90,357 111,537
4 Freddy Davids 7 7 245 260 0,942 10 1,333 87,5 97,647
5 Jerrit Veenstra 7 5 259 312 0,83 9 1,428 92,5 95,413
6 Renee Berg 7 5 249 310 0,803 6 0,93 88,928 102,058
7 Lucas Bronsema 7 4 215 264 0,814 14 1,052 76,785 94,247
8 Gert Luppes 7 2 145 262 0,553 5 0,784 51,785 66,916
Voorwedstrijden 2e klas libre 26 sep en 3 okt '16
NAAM Pntn Car Brtn HS Gem
1 Queljoe Joop de 10 514 137 27 3,75
2 Kienecker Bertus  8 490 169 19 2,89
3 Reiber Remmy 7 490 170 22 2,88
4 Vogt Martin 6 465 141 18 3,29
5 Spaargaren Jaap 6 413 174 18 2,37
6 Dorenbos Egbert 5 499 170 19 2,93
7 Schonewille Bert 4 502 172 21 2,91
8 Elzenaar  Rob 2 421 153 18 2,75

 

Uitslagen vwstr 4e klas libre op do 1 en 8 sep 2016
Pntn Car Brtn HS Gem
Smit Gerard 10 312 175 10 1,78
Schuur Mans 8 314 200 12 1,57
Gankema Heine 8 283 232 11 1,21
Efdee Jan 6 268 206 12 1,3
Bolwijn Bertil 6 310 237 10 1,3
Hadderingh Annie 6 290 229 8 1,26
Bargmann Arnold 4 294 205 13 1,43
Houtum Wil van 0 191 170 9 1,12

 

BANDSTOOT  KOPPEL  COMPETITIE  2016        
Finale 18 juni 2016            
             
Stand  POULE  1 PP % caramboles        
1 Venema/Ruben 10 88,9%        
2 Viswat/Zandvliet 8 84,0%        
3 Overwijk/Haanstra 7 90,1%        
4 Kuik/Beugels 5 81,4%        
Wedstrijden  poule 1:     Uitslagen:  
Venema/Ruben tegen Kuik/Beugels 5  - 0  
Viswat/Zandvliet tegen Overwijk/Haanstra 0  - 5  
Overwijk/Haanstra tegen Venema/Ruben 2  - 3  
Kuik/Beugels tegen Viswat/Zandvliet 0  - 5  
Venema/Ruben tegen Viswat/Zandvliet 2  - 3  
Overwijk/Haanstra tegen Kuik/Beugels 0  - 5  
             
Stand  POULE  2 PP % caramboles        
1 Snijder/Wieland 10 85,9%        
2 Davids/Molen 9 95,6%        
3 Breeuwsma/Breeuwsma 6 68,0%        
4 Vlonk/Koning 5 77,4%        
Wedstrijden  poule 2:     Uitslagen:  
Davids/Molen tegen Breeuwsma/Breeuwsma 3  - 2  
Snijder/Wieland tegen Vlonk/Koning 5  - 0  
Vlonk/Koning tegen Davids/Molen 2  - 3  
Breeuwsma/Breeuwsma tegen Snijder/Wieland 2  - 3  
Davids/Molen tegen Snijder/Wieland 3  - 2  
Vlonk/Koning tegen Breeuwsma/Breeuwsma 3  - 2  
             
Finalewedstrijd tussen             
beide nummers 1 van de poules:   Uitslag Finale:
             
Venema/Ruben  -     Snijder/Wieland 3   2  

 

Eindstand  2e kl 3band Pntn Car Brtn HS Gem
1 Kuijper Jan de 10 104 295 5 0,352
2 Hadderingh Jan 9 117 242 4 0,483
3 Kienecker Jan 9 118 281 4 0,419
4 Koops Jan 6 104 236 6 0,440
5 Stubbe Bart 5 96 251 4 0,382
6 Hidding Jan 5 94 261 5 0,360
7 Korver Bert 4 100 306 4 0,326
8 Kinds Jans 0 76 270 3 0,281
Moyenne :0,400 tot 0,550  20 car  

 

Orsel HypotheekAdvies    Ranking  Bandstoten  2016    
           
UITSLAG  MASTERS OP: zaterdag 21 mei 2016  
Bepaling Finalisten        
poulewinnaars: car. pp % moy    
Poule 1 Venema, Jan 39 10 105,91    
Poule 2 Breeuwsma, Fred 35 10 111,00    
Poule 3 Koopal, Jan 17 12 128,60    
Poule 4 Wieland, Meine 20 9 113,09    
poulewinnaars: car. pp % moy    
Poule 3 Koopal, Jan 17 12 128,60 1  
Poule 2 Breeuwsma, Fred 35 10 111,00 2  
Poule 1 Venema, Jan 39 10 105,91 3  
Poule 4 Wieland, Meine 20 9 113,09 4  
           
FINALE:  STRIJD OM MASTER TITEL TUSSEN:      
  tm car. GCar Brt. Moy.  h.s.
1e plaats Breeuwsma, Fred 35 35 20 1,75 9
2e plaats Koopal, Jan 17 16 20 0,80 3
Biljart 1             
(voor plaats 3 en 4) tm car. GCar. Brt. Moy.  h.s.
3e plaats Wieland, Meine 20 20 21 0,95 3
4e plaats Venema, Jan 39 36 21 1,71 10

 

 

 

FINALE MASTERS TOP-8     30 april 2016
               
Halve Finale:              
Biljart 1   Spelers te maken Car. Brt. Moy.  h.s.
  A1 Ploeg Herbert 65 65 11 5,91 14
  D1 Ruben Bart 56 29 11 2,64 16
Biljart 2   Spelers te maken Car. Brt. Moy.  h.s.
  B1 Dijkema Jan 60 60 15 4,00 14
  C1 Boersma Henk 33 22 15 1,47 7
Biljart 3   Spelers te maken Car. Brt. Moy.  h.s.
  A2 Maat Azing 22 22 23 0,96 4
  D2 Rijks Bertus 56 53 23 2,30 0
Biljart 4   Spelers te maken Car. Brt. Moy.  h.s.
  B2 Brandsema Willie 46 46 20 2,30 10
  C2 Vogt Martin 60 29 20 1,45 5
               
Finale partijen:              
Biljart 1   Spelers te maken Car. Brt. Moy.  h.s.
2e plaats   Ploeg Herbert 65 57 20 2,85 16
1e plaats   Dijkema Jan 60 60 20 3,00 16
Biljart 2   Spelers te maken Car. Brt. Moy.  h.s.
3e plaats   Ruben Bart 56 56 18 3,11 15
4e plaats   Boersma Henk 33 27 18 1,50 5